fbpx

Realizacja Sport Klubów, czyli dodatkowych zajęć sportowych w szkołach, została przedłużona na cały rok 2022! Żeby móc przeprowadzić zajęcia finansowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, nauczyciele muszą ukończyć szkolenia w ramach programu „WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły” w jednej z akademii fizycznego w całej Polsce. Zapisy na szkolenia w AWF w Poznaniu i Filii w Gorzowie Wlkp. wciąż trwają!

Zachęcamy nauczycieli, którzy jeszcze nie zapisali się na konkretny termin, aby zrobili to jak najszybciej, a tych, którzy ukończyli szkolenia, do rozpoczęcia starania się o prowadzenie Sport Klubów w swoich szkołach. Zapisy odbywają się przez stronę www.wfzawf.pl. W celu zapisania się na szkolenie należy dokonać wstępnej prerejestracji za pomocą otrzymanych od dyrektorów szkół kodów, przynależnych do określonych ośrodków szkoleniowych (dotyczy nauczycieli, którzy nie dokonali jeszcze wstępnej rejestracji, a chcieliby uczestniczyć w projekcie). Kolejnym krokiem jest rejestracja właściwa (po obowiązkowej wstępnej rejestracji), która odbywa się także na stronie www.wfzawf.pl, z wyborem terminu szkolenia zaproponowanego przez właściwy AWF.

W AWF w Poznaniu szkolenia odbędą się w następujących terminach:
• 23, 24 i 30 września br. – dla nauczycieli klas IV-VIII szkoły podstawowej,
• 22 października br. dla nauczycieli klas IV-VIII szkoły podstawowej i klas I-IV szkół ponadpodstawowych,
• 23 października br. – dla nauczycieli klas I-III i IV-VIII szkoły podstawowej.

W Filii AWF w Gorzowie Wlkp. szkolenia odbędą się:
• 27 września br. – dla nauczycieli klas IV-VIII szkoły podstawowej i klas I-IV szkół ponadpodstawowych,
• 22 października br. – dla nauczycieli klas I-III i IV-VIII szkoły podstawowej.

W przypadku większej liczby chętnych uruchomione zostaną następne terminy.

W sprawie szkoleń w województwie wielkopolskim i lubuskim można kontaktować się pod numerami i mailem: 797 274 188, 797 274 114 (sekretariat w Poznaniu), 797 274 196 (sekretariat w Gorzowie Wlkp.), mail ogólny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Instrukcja logowania:
Krok 1 – Dokonanie wstępnej rejestracji
Jeśli nie zgłosiłaś/eś się jeszcze do programu, zrób to klikając przycisk „Zgłoś się” na stronie www.wfzawf.pl

Krok 2 – Rejestracja właściwa – założenie konta i wybranie terminu
1. Na stronie www.wfzawf.pl w prawym górnym rogu kliknij granatową ikonę obrazującą „ludzika” (obok zielonego przycisku „Zgłoś się”).
2. Jesteś na stronie „Zaloguj się do platformy”:
3. Wybierz opcję „Nie znasz hasła – Utwórz konto”, dalej postępuj zgodnie z instrukcją tworzenia konta.
4. Na adres e-mail użyty podczas zgłoszenia do programu, zostanie wysłany link do stworzenia konta w portalu oraz do utworzenia hasła.
5. Kliknij w link i stwórz hasło, które musi składać się z małych i dużych liter, cyfry oraz znaków specjalnych.
6. Po zalogowaniu wybierz termin szkolenia, klikając przycisk „Dołącz”.

Mając aktywne konto na platformie można zalogować się po zakończonym szkoleniu i aplikować o godziny na prowadzenie dodatkowych zajęć.

Zapraszamy!