fbpx
50-lat_www

Informujemy, że rekrutacja na studia I stopnia na kierunek wychowanie fizyczne i dietetyka została przedłużona do 22 września. Nabór dodatkowy to ostatnia szansa na wybór kierunku i dołączenie do grona studentów AWF Poznań – Filii w Gorzowie Wielkopolskim.

 

 


Wychowanie Fizyczne

Wychowanie Fizyczne to studia dla aktywnych, którzy cenią zdrowy styl życia i lubią pracę z ludźmi. Oprócz przygotowania do nauczania, podczas studiów można uzyskać także kwalifikacje instruktorskie i trenerskie z wybranych dyscyplin sportu (m.in.: pływania, gier zespołowych, tenisa, lekkiej atletyki, gimnastyki, fitness, akrobatyki sportowej, kulturystyki, wioślarstwa lub kajakarstwa)

W ramach specjalizacji instruktorskiej z piłki nożnej istnieje możliwość uzyskania licencji UEFA Grassroots C (UEFA C). Jest ona podstawą do zatrudnienia w klubach sportowych i szkółkach piłkarskich dla dzieci i młodzieży oraz zdobywania kolejnych szczebli kariery trenerskiej.

Więcej informacji o kierunku

Dietetyka

Dietetyka to kierunek, dla osób, które stawiają na holistyczne podejście do tematu żywienia. Dieta to nie tylko styl życia, ale również ważna forma leczenia i rekonwalescencji. To także bardzo ważny element sukcesu w sporcie! Dzięki potrzebie dbania o zdrowie i kondycję fizyczną rośnie szansa na zatrudnienie i rozwój specjalistów z tej branży.
W trakcie studiów do wyboru są dwie specjalności:
• żywienie w sporcie,
• dietoterapia i dietoprofilaktyka
W tym roku rozpoczną się prace nad stworzeniem nowej profesjonalnej pracowni dietetycznej w naszej Akademii.

Więcej informacji o kierunku

Zasady rekrutacji