fbpx
baner_spot baner_2_nabpng 500x140_wf 500x140_Fizjo 500x140_diet

Wychowanie fizyczne, fizjoterapia, dietetyka – obierz właściwy kierunek i dołącz do nas! Nabór dodatkowy to ostatnia szansa na wybór kierunku i dołączenie do grona studentów AWF Poznań – Filii w Gorzowie Wielkopolskim. Rejestracja w systemie IRK potrwa do 13 września.

Wychowanie Fizyczne

Wychowanie Fizyczne to studia dla aktywnych, którzy cenią zdrowy styl życia i lubią pracę z ludźmi. Oprócz uprawnień do nauczania WF, podczas studiów można uzyskać także kwalifikacje instruktorskie i trenerskie z wybranych dyscyplin sportu.
W ramach specjalizacji instruktorskiej z piłki nożnej istnieje możliwość uzyskania licencji UEFA Grassroots C (UEFA C). Jest ona podstawą do zatrudnienia w klubach sportowych i szkółkach piłkarskich dla dzieci i młodzieży oraz zdobywania kolejnych szczebli kariery trenerskiej.

Wychowanie Fizyczne z biologią

Tylko na AWF w Gorzowie, wybierając specjalność „nauczycielską z biologią” można uzyskać uprawnienia do nauczania drugiego przedmiotu – biologii – tym samym zwiększając szanse na zatrudnienie w szkole.
Więcej informacji o kierunku

 

Dietetyka

Dietetyka to kierunek, dla osób, które stawiają na holistyczne podejście do tematu żywienia. Dieta to nie tylko styl życia, ale również ważna forma leczenia i rekonwalescencji. To także bardzo ważny element sukcesu w sporcie! Dzięki potrzebie dbania o zdrowie i kondycję fizyczną rośnie szansa na zatrudnienie i rozwój specjalistów z tej branży.
W trakcie studiów do wyboru są dwie specjalności:
• żywienie w sporcie,
• dietoterapia i dietoprofilaktyka
W tym roku rozpoczną się prace nad stworzeniem nowej profesjonalnej pracowni dietetycznej w naszej Akademii.
Więcej informacji o kierunku


Fizjoterapia

Fizjoterapia to kierunek dla osób, które lubią pracę z ludźmi, chcą pomagać innym w odzyskiwaniu sprawności fizycznej. Interesują się zagadnieniami medycznymi i promocją zdrowia. Zawód fizjoterapeuty z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a studia stwarzają szerokie możliwości zatrudnienia, zarówno w kraju, jak i za granicą. Z powodzeniem umożliwiają prowadzenie, rozwijanie własnej działalności gospodarczej.
Więcej informacji o kierunku

Ważne daty

• rejestracja elektroniczna w Systemie IRK – do 13.09.2022 r.
• opłata rekrutacyjna – do 13.09.2022 r.
• udostępnienie list rankingowych – 14.09.2022 r.
• wpis na studia – osobiste dostarczenie wymaganych dokumentów do Dziekanatu – 14–16.09.2022 r.
• publikacja ostatecznych list osób przyjętych – 30.09.2022 r.

Zasady rekrutacji