fbpx
baner_spot baner_2_nabpng 500x140_wf 500x140_Fizjo 500x140_diet

Informujemy, że został ogłoszony drugi nabór na studia I stopnia na kierunkach: Wychowanie Fizyczne i Dietetyka. Rejestracja w systemie IRK potrwa do 13 września!

 

 

Wychowanie Fizyczne

Wychowanie Fizyczne to studia dla aktywnych, którzy cenią zdrowy styl życia i lubią pracę z ludźmi. Oprócz uprawnień do nauczania WF, podczas studiów można uzyskać także kwalifikacje instruktorskie i trenerskie z wybranych dyscyplin sportu.

W ramach specjalizacji instruktorskiej z piłki nożnej istnieje możliwość uzyskania licencji UEFA Grassroots C (UEFA C). Jest ona podstawą do zatrudnienia w klubach sportowych i szkółkach piłkarskich dla dzieci i młodzieży oraz zdobywania kolejnych szczebli kariery trenerskiej.

Wychowanie Fizyczne z biologią

Tylko na AWF w Gorzowie, wybierając specjalność „nauczycielską z biologią” można uzyskać uprawnienia do nauczania drugiego przedmiotu – biologii – tym samym zwiększając szanse na zatrudnienie w szkole.

Więcej informacji o kierunku

 

Dietetyka

Dietetyka to kierunek, dla osób, które stawiają na holistyczne podejście do tematu żywienia. Dieta to nie tylko styl życia, ale również ważna forma leczenia i rekonwalescencji. To także bardzo ważny element sukcesu w sporcie! Dzięki potrzebie dbania o zdrowie i kondycję fizyczną rośnie szansa na zatrudnienie i rozwój specjalistów z tej branży.

W trakcie studiów do wyboru są dwie specjalności:

  • żywienie w sporcie,
  • dietoterapia i dietoprofilaktyka

W tym roku rozpoczną się prace nad stworzeniem nowej profesjonalnej pracowni dietetycznej w naszej Akademii.

Więcej informacji o kierunku

 

Ważne daty

  • rejestracja elektroniczna w Systemie IRK – do 13.09.2022 r.
  • opłata rekrutacyjna – do 13.09.2022 r.
  • udostępnienie list rankingowych- 14.09.2022 r.
  • wpis na studia – osobiste dostarczenie wymaganych dokumentów do Dziekanatu – 14-16.09.2022 r.
  • publikacja ostatecznych list osób przyjętych - 30.09.2022 r.