fbpx
500x140 500x140_wf 500x140_Fizjo 500x140_diet

W piątek 10 czerwca otworzyliśmy drzwi naszej Akademii dla uczniów szkół średnich, kandydatów na studia oraz wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Grywalizacja - współzawodnictwo szkół 

W tym roku ponownie zaprosiliśmy uczniów do współzawodnictwa w ramach grywalizacji AWF w pigułce. W zabawie udział wzięły drużyny z gorzowskich szkół średnich, które miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami, a zarazem poszerzyć wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Uczniowie zmierzyli się w konkurencjach: Spikeball - koncentracja, zręczność, współpraca, Gra w kolory, Olimpijskie Memory, Rzuć okiem na anatomię, Refleks, szybkość, siłę zbadaj w chwilę, Fizjoterapeutyczne sztuczki, Orbisfera na rollerze, Dietetyczne ABC. Grywalizację zwyciężył Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim.

Drzwi Otwarte

Część oficjalną otworzył dziekan filii prof. AWF dr hab. Piotr Żurek. Ważnym punktem programu był wykład popularnonaukowy dr Marioli Radzińskiej pt. Ukryte możliwości naszego mózgu.

Studenci wraz z wykładowcami przygotowali dla uczestników wiele atrakcji na dziedzińcu m.in.: Park Volley, joga na trawie, turnieje pokazowe, degustacje, animacje sportowe, masaże.

Nasi goście mogli zapoznać się ze specyfiką studiowania w AWF, porozmawiać z wykładowcami i studentami. Przedstawiciele uczelni zaprezentowali młodzieży ofertę studiów, zasady rekrutacji oraz możliwe kierunki rozwoju zawodowego. Studenci podzielili się swoimi doświadczeniami.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia: studentom, wykładowcom, pracownikom filii. Dziękujemy Partnerom za ufundowanie nagród dla młodzieży.