baner_rekrutacja_wrzesien 50-lat_www

Maturzysto, jeżeli finiszujesz we wrześniu, to masz jeszcze szansę dołączyć do studentów gorzowskiej Filii AWF Poznań. Uruchomiliśmy dodatkowy nabór na studia na kierunkach: Wychowanie Fizyczne, Dietetyka, Fizjoterapia. Rekrutacja trwa do 17 września!

Wychowanie Fizyczne to kierunek dla aktywnych. Oprócz uprawnień do nauczania wychowania fizycznego podczas studiów można uzyskać także kwalifikacje instruktorskie i trenerskie z wybranych dyscyplin sportu.

Uwaga! Tylko w Gorzowie na AWF-ie wybierając specjalność „nauczycielską z biologią”  można uzyskać uprawnienia do nauczania drugiego przedmiotu – biologii – tym samym zwiększając szanse na zatrudnienie w szkole.

Na studiach II stopnia na kierunku wychowanie Fizyczne do wyboru są 4 moduły:
 - Trener osobisty
 - Trener sportu
 - Menedżer sportu
 - Promotor zdrowia

W ramach specjalizacji instruktorskiej z piłki nożnej istnieje możliwość uzyskania licencji UEFA Grassroots C (UEFA C). Jest ona podstawą do zatrudnienia w klubach sportowych i szkółkach piłkarskich dla dzieci i młodzieży oraz zdobywania kolejnych szczebli kariery trenerskiej.

Kierunek Dietetyka - dieta, to nie tylko styl życia, ale również istotna forma leczenia i rekonwalescencji. To także bardzo ważny element sukcesu w sporcie! Dzięki potrzebie dbania o zdrowie i kondycję fizyczną rośnie szansa na zatrudnienie i rozwój specjalistów z tej branży.

W trakcie studiów do wyboru są dwie specjalności:
  - żywienie w sporcie,
  - dietoterapia i dietoprofilaktyka.

Fizjoterapia, to kierunek studiów stworzony z myślą o osobach lubiących pomagać innym, obdarzonych empatią, cierpliwością i otwartością na potrzeby drugiego człowieka. Indywidualne podejście do studenta, nauka w świetnie wyposażonym budynku fizjoterapii - z gabinetami zabiegowymi ze specjalistycznym sprzętem do: hydroterapii, termoterapii, kinezyterapii, elektroterapii, magnetoterapii, krioterapii, laseroterapii, masażu, fizykoterapii – to dodatkowe atuty studiowania w murach naszej uczelni.

A jakie perspektywy po studiach?
Możliwość pracy jako fizjoterapeuta w: szpitalach, poradniach, ośrodkach dla osób niepełnosprawnych, domach opieki społecznej, hospicjach, klubach sportowych, sanatoriach, SPA&Wellness oraz z powodzeniem można prowadzić i rozwijać własną działalność gospodarczą.

Więcej informacji o kierunkach i rekrutacji w linkach poniżej:

Przypominamy ważne daty związane z rekrutacją:

•  rejestracja elektroniczna w Systemie IRK – do 17.09.2021 r.
  •  opłata rekrutacyjna – do 17.07.2021 r.
  •  opublikowanie list rankingowych - 20.09.2021 r.
  •  składanie dokumentów w formie elektronicznej (w IRK) – 20 - 23.09.2021 r.
  •  publikacja ostatecznych list osób przyjętych na studia - 24.09.2021 r.