baner_rekrutacja_wrzesien 50-lat_www

Osobom chcącym kontynuować naukę na studiach magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne przypominamy, że to ostatni moment żeby dołączyć do studentów gorzowskiej Filii AWF Poznań.

Po studiach magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne absolwenci otrzymują pełne uprawnienia pedagogiczne, dzięki którym mogą uczyć w szkołach ponadpodstawowych oraz dodatkowo uprawnienia charakterystyczne dla wybranego modułu.

• Trener osobisty

Specjalność nauczycielska z trenerem osobistym. Absolwenci nabywają kwalifikacje instruktora kulturystyki i otrzymują dyplom trenera osobistego.

• Trener sportu

Specjalność nauczycielsko-trenerska. Absolwenci nabywają kwalifikacje trenera w wybranej dyscyplinie sportu. Uzyskują kompetencje do programowania, planowania i koordynowania pracy szkoleniowej w sporcie kwalifikowanym.

• Menedżer sportu

Specjalność nauczycielska z menedżerem sportu. Absolwenci nabywają kwalifikacje instruktora sportu w wybranej dyscyplinie i kwalifikacje do zarządzania instytucjami sportowymi w zakresie marketingu, negocjacji, public relations.

• Promotor zdrowia

Specjalność nauczycielska ze specjalizacją instruktorską i promocją zdrowia. Absolwenci uzyskują kwalifikacje instruktora sportu w wybranej dyscyplinie oraz dodatkowo kompetencje zawodowe promotora zdrowia.

W ramach specjalizacji instruktorskiej z piłki nożnej istnieje możliwość uzyskania licencji UEFA Grassroots C (UEFA C). Jest ona podstawą do zatrudnienia w klubach sportowych i szkółkach piłkarskich dla dzieci i młodzieży oraz zdobywania kolejnych szczebli kariery trenerskiej.

Przypominamy, że rejestracja elektroniczna w Systemie IRK - tylko do 17 września!

Więcej informacji::