baner_rekrutacja_wrzesien 50-lat_www

Zawód fizjoterapeuty z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a studia na kierunku Fizjoterapia stwarzają szerokie możliwości zatrudnienia. W związku z przedłużaną rekrutacją na studia, warto wykorzystać okazję i wziąć udział w dodatkowym naborze na ten kierunek.

Fizjoterapia, to kierunek studiów stworzony z myślą o osobach lubiących pomagać innym, obdarzonych empatią, cierpliwością i otwartością na potrzeby drugiego człowieka. Podczas nauki studenci nabywają umiejętności podtrzymywania i odtwarzania sprawności osób w różnym wieku, obniżonej lub utraconej wskutek chorób, urazów i kontuzji.

Maturzysto, kandydacie, zachęcamy do podjęcia studiów w gorzowskiej Filii AWF Poznań na kierunku Fizjoterapia. Indywidualne podejście do studenta, nauka w świetnie wyposażonym budynku fizjoterapii - z gabinetami zabiegowymi ze specjalistycznym sprzętem do: hydroterapii, termoterapii, kinezyterapii, elektroterapii, magnetoterapii, krioterapii, laseroterapii, masażu, fizykoterapii – to dodatkowe atuty studiowania w murach naszej uczelni.

A jakie perspektywy po studiach?
Możliwość pracy jako fizjoterapeuta w: szpitalach, poradniach, ośrodkach dla osób niepełnosprawnych, domach opieki społecznej, hospicjach, klubach sportowych, sanatoriach, SPA&Wellness oraz z powodzeniem można prowadzić i rozwijać własną działalność gospodarczą.

Przypominamy ważne daty związane z rekrutacją:

•  rejestracja elektroniczna w Systemie IRK – do 17.09.2021 r.
  •  opłata rekrutacyjna – do 17.07.2021 r.
  •  opublikowanie list rankingowych - 20.09.2021 r.
  •  składanie dokumentów w formie elektronicznej (w IRK) – 20 - 23.09.2021 r.
  •  publikacja ostatecznych list osób przyjętych na studia – 24.09.2021 r.

Więcej informacji w Zasady rekrutacji