baner_www_rekrutacja_1 baner_www_wf baner_www_diet baner_www_fizjo

Absolwenci Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, którzy ukończyli studia w latach 2015-2019, mogą wziąć udział w badaniu ich losów zawodowych. Informacje o karierze byłych studentów umożliwiają jak najlepsze dopasowanie oferty edukacyjnej do wymagań rynku pracy. Anonimową ankietę należy wypełnić do 24 maja br. Zachęcamy do udziału w badaniu.

Jednym z zadań uczelni wyższej jest śledzenie i analizowanie losów zawodowych jej absolwentów. Wnioski otrzymane z badania pozwalają na udoskonalenie programów studiów i dopasowanie ich do wymagań pracodawców. Dzięki temu kolejne roczniki studentów opuszczające naszą Akademię mogą wywiązywać się ze swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Tegoroczne badanie skierowane jest do absolwentów z roczników 2015-2019 i trwa do 24 maja br.

Ankieta dostępna jest na stronie: link.