baner_www_rekrutacja_1 baner_www_wf baner_www_diet baner_www_fizjo

Drodzy studenci, mamy nadzieję, że pomimo obecnej sytuacji będzie można realizować zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/21. Dlatego już teraz rozpocznij swoją przygodę. Nic nie tracisz, a możesz zyskać. Podejmij przygotowania i wyślij formularz rekrutacyjny.

Możliwość wyjazdu i tak zostanie zweryfikowana przez bieżącą sytuację w kraju uczelni partnerskiej bezpośrednio przed każdym wyjazdem. Każdy może spróbować.

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór na zagraniczne wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2020/2021 (semestr zimowy i letni).

Termin składania formularza aplikacyjnego: 20 maja br.

Rekrutacja TYLKO on-line!!! Wypełniony formularz ze zdjęciem i podpisem (bez potwierdzania ocen) należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu.